• DA1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Everink-Stoltenborg, IlseTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Pacelli DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HV Angeren DA113130026
    2Pacelli DA114110322
    3Udi 1896 DA115110422
    4OBW DA21480616
    5UGHV DA11470714
    6HCL/Groessen-Loo DA11350810
    7HV Angeren DA21440108
    8DFS Arnhem DA11420124
    9Huissen HV DA21520134
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Pacelli DA1 (d) - HV Angeren DA2 (d)5 apr.
    HV Angeren DA1 (d) - Pacelli DA1 (d)29 mrt.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Domhof, IsaSpelend teamlid
    Hoenderboom, SilkeSpelend teamlid
    Immink, EmmaSpelend teamlid
    Jansen, NardySpelend teamlid
    Koldewey, EvaSpelend teamlid
    Krabbenborg, SterreSpelend teamlid
    Penterman, EvieSpelend teamlid
    Pierik, IlseSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen