• DC1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Boekelder, IngeTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Boekelder, IngeOverige stafAIS-contactpersoon
    Bree, Sandra deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Pacelli DC1 (3405 Dames C-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1PCA/Kwiek DC116160032
    2Olympia HGL DC117140328
    3Wijhe '92 DC117140328
    4Morrenhof Jansen/Dalfsen DC118111623
    5E&O/HVE2000 DC1 1681717
    6W.H.C. DC11781817
    7DFS Arnhem DC11680816
    8D.S.V.D. DC11741129
    9WM Kozijnen/SVBO DC11732128
    10Duiven DC11840148
    11Pacelli DC11700170
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Duiven DC1 (d) - Pacelli DC1 (d)29 mrt.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Besselink, MaudSpelend teamlid
    Boomgaars, RenskeSpelend teamlid
    Rouwhorst, JikkeSpelend teamlid
    Vosters, EmmekeSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen