• DC1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Boekelder, IngeTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Boekelder, IngeOverige stafAIS-contactpersoon
    Bree, Sandra deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 jan.WM Kozijnen/SVBO DC1 (d) - Pacelli DC1 (d)
    2 feb.Pacelli DC1 (d) - Morrenhof Jansen/Dalfsen DC1 (d)
  • Poulestanden Pacelli DC1 (3405 Dames C-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1PCA/Kwiek DC113130026
    2Olympia HGL DC113110222
    3Wijhe '92 DC11190218
    4E&O/HVE2000 DC1 1271415
    5DFS Arnhem DC11370614
    6Morrenhof Jansen/Dalfsen DC11361613
    7W.H.C. DC1114169
    8D.S.V.D. DC1123187
    9Duiven DC11330106
    10WM Kozijnen/SVBO DC1132296
    11Pacelli DC11200120
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Pacelli DC1 (d) - Olympia HGL DC1 (d)19 jan.17 - 31
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Besselink, MaudSpelend teamlid
    Boomgaars, RenskeSpelend teamlid
    Rouwhorst, JikkeSpelend teamlid
    Vosters, EmmekeSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen