• DS1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ensink-Meulenkamp, CarlaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Ensink-Meulenkamp, CarlaOverige stafAIS-contactpersoon
    Velthuis, JoséTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 jan.D.S.O. DS1 (d) - Pacelli DS1 (d)
    4 feb.Pacelli DS1 (d) - JuRo Unirek/VZV DS2 (d)
  • Poulestanden Pacelli DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1JuRo Unirek/VZV DS214121125
    2PCA/Kwiek DS214101321
    3Westfriesland/SEW DS214101321
    4D.S.O. DS11481517
    5Wijhe '92 DS11370614
    6Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS11454514
    7Pacelli DS11453613
    8Havas DS11451811
    9Commandeur/VVW DS1144199
    10Bentelo DS1144199
    11Navique/SVBO DS11431107
    12Geel Zwart DS11321105
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Pacelli DS1 (d) - Havas DS1 (d)18 jan.25 - 28
    Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1 (d) - Pacelli DS1 (d)11 jan.24 - 24
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arink, MartineSpelend teamlid
    Boekelder, IngeSpelend teamlid
    Everink, SuzanSpelend teamlid
    Hulshof, AnneSpelend teamlid
    Hummelink, MarliekSpelend teamlid
    Klein Goldewijk, KellySpelend teamlid
    Klein Goldewijk, TessaSpelend teamlid
    Meulenveld, GeaSpelend teamlid
    Stemerdink, JorienSpelend teamlid
    Vries, Noëlle deSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen