• DS1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ensink-Meulenkamp, CarlaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Ensink-Meulenkamp, CarlaOverige stafAIS-contactpersoon
    Velthuis, JoséTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Pacelli DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1JuRo Unirek/VZV DS218161133
    2PCA/Kwiek DS219141429
    3Westfriesland/SEW DS219122526
    4Wijhe '92 DS119111723
    5D.S.O. DS119101821
    6Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS11884620
    7Havas DS119811017
    8Pacelli DS118531013
    9Geel Zwart DS118511211
    10Bentelo DS119511311
    11Navique/SVBO DS119511311
    12Commandeur/VVW DS11941149
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Pacelli DS1 (d) - Navique/SVBO DS1 (d)4 apr.
    Westfriesland/SEW DS2 (d) - Pacelli DS1 (d)28 mrt.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arink, MartineSpelend teamlid
    Boekelder, IngeSpelend teamlid
    Everink, SuzanSpelend teamlid
    Hulshof, AnneSpelend teamlid
    Hummelink, MarliekSpelend teamlid
    Klein Goldewijk, KellySpelend teamlid
    Klein Goldewijk, TessaSpelend teamlid
    Meulenveld, GeaSpelend teamlid
    Stemerdink, JorienSpelend teamlid
    Vries, Noëlle deSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen